Polityka jakości

Rutkowscy
POLITYKA JAKOŚCI
Głównym celem firmy SRD Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Stefan Rutkowski jest rozbiór i obrabianie surowców drobiowych w bezpiecznych, zgodnych z prawem warunkach. Surowce jakie sprzedajemy są zgodne z wymaganiami prawa, bezpieczne i o ustalonej z klientem jakości. W ofercie firmy są elementy drobiowe chłodzone i mrożone.

... SATYSFAKCJA KLIENTA JEST NASZYM NIEUSTAJĄCYM CELEM...
Podczas całego procesu produkcyjnego w Naszej firmie rygorystycznie przestrzegane są wymagania przepisów prawnych, zasady dobrych praktyk produkcyjnych i higienicznych GMP/GHP oraz wymagania systemu HACCP. Chcemy korzystać tylko ze sprawdzonych dostawców surowców, materiałów i usług, co stanowi podstawę produkcji bezpiecznych wyrobów. Naszym celem jest pozyskanie nowych klientów krajowych i zagranicznych. Inwestujemy w nowe rozwiązania techniczne zapewniające wysoką jakość procesów produkcyjnych, a w efekcie wysoką jakość i bezpieczeństwo sprzedawanych przez nas surowców mięsnych.. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów, firma opracowała i wdrożyła system zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności zgodny z wymaganiami standardu IFS - International Food Standard.
Kierownictwo firmy zobowiązuje się ciągle doskonalić skuteczność wdrożonego systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, dbać o etykę pracy, środowisko naturalne. Kierownictwo dokłada starań, aby świadomość pro – jakościowa pracowników była wysoka i założenia polityki jakości były realizowane.
SRD PHP IFS 2016 (1) certyfitat pol
SRD PHP IFS 2016 (3) certyfikat angl